Każdy produkt  kosmetyczny jak i chemii gospodarczej przed wejściem na rynek powinien być przebadany nie tylko pod względem bezpieczeństwa stosowania, ale także pod kątem skuteczności działania deklarowanego przez producenta. Tego rodzaju badania prowadzone są metodą  in vivo, czyli w testach aplikacyjnych na skórze człowieka.

Badania aplikacyjne kosmetyków oraz chemii gospodarczej, przeprowadzane na odpowiednio dobranej grupie probantów pod nadzorem lekarza dermatologa ( w razie konieczności, również innych specjalistów), mają na celu potwierdzenie użytkowych właściwości badanego preparatu.

Laboratorium Skin Lab International Sp. z o. o. w swojej bazie dysponuje szerokim panelem probantów obu płci  w różnym wieku. W badaniu mogą wziąć udział przeszkoleni paneliści, a także nie trenowane grupy konsumenckie. Badania aplikacyjne prowadzone są pod kontrolą lekarzy z Eco Lab Healthcare Instytutu Dermatologii i specjalistów ds. badań aplikacyjnych.

Oferujemy:

  • indywidualny dobór probantów ze względu na charakterystykę oraz przeznaczenie produktu
  • ocenę tolerancji skóry na produkt w miejscu stosowania
  • indywidualną, subiektywną ocenę każdego uczestnika badania

Wykonujemy również badania aplikacyjne środków czystości, w celu potwierdzenia ich skuteczności i efektywności działania.

pl_PLPolski
en_GBEnglish (UK) pl_PLPolski