pl Polski

Doradztwo regulacyjne

Masz pytania dotyczące przepisów lub konkretne potrzeby badawcze? SKINLAB świadczy pełen zakres usług konsultingowo-badawczych dla branży kosmetycznej, chemicznej, medycznej i wielu innych. Zadzwoń lub napisz, a na pewno Ci pomożemy.

Przeglądając nasze usługi, nie znalazłeś tego, czego szukasz?

Jest wiele rzeczy, które możemy zrobić, które nie są (jeszcze) szczegółowo opisane na naszej stronie internetowej! Szanse są takie, że nasz zespół składający się z wysoce kompetentnych ekspertów naukowych i regulacyjnych posiada niezbędną wiedzę specjalistyczną, aby rozwiązać Twój problem.

Jesteśmy kreatywnymi i zorientowanymi na rozwiązania ludźmi zaangażowanymi w obronę interesów marek kosmetycznych . Wykorzystujemy nasz talent, aby pomóc Ci osiągnąć cele związane z rozwojem, jednocześnie eliminując ryzyko z punktu widzenia zgodności z przepisami prawa UE.

SKINLAB oferuje usługi doradcze, aby zapewnić zgodność produktów i składników z wymogami prawa, a także by odpowiednio zarządzać ryzykiem i proponować skuteczne strategie.

Usługi szyte na miarę, aby pomóc firmom z branży kosmetycznej dostosować się do trudnego otoczenia regulacyjnego.

Nasi eksperci pozostają do Twojej dyspozycji, w zależności od Twoich potrzeb, aby odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania regulacyjne.