pl Polski

Strona główna

O SkinLab

Specjalistyczne Laboratorium Badawcze SkinLab Sp. z o. o. jest dynamicznie rozwijającym się ośrodkiem badawczym, wykonującym kompleksowy pakiet badań i analiz,. Specjalizuje się w badaniach dermatologicznych, aplikacyjnych i wdrożeniowych dla przemysłu kosmetycznego i chemicznego oraz w badaniach specjalistycznych dla przemysłu lekkiego.

Pozytywny wizerunek firmy kształtujemy przede wszystkim poprzez profesjonalizm oraz pełne zaangażowanie w wykonywaną pracę. Naszym atutem jest doświadczona kadra wysoko wykwalifikowanych pracowników z zakresu chemii, farmacji, mikrobiologii i medycyny (dermatologii, ginekologii, pediatrii). Laboratorium posiada własną bazę ochotników (probantów/wolontariuszy), a w celu zapewnienia najwyższej jakości usług –  samodzielnie prowadzimy rekrutację do wszystkich badań.

Mając świadomość, że nasi pracownicy stanowią tylko jeden z wielu elementów sukcesu, oferujemy również najnowocześniejsze techniki i metody badawcze. Najwyższy poziom usług oraz wysoką precyzję otrzymanych wyników umożliwia praca na najlepszym sprzęcie laboratoryjnym. Laboratorium SkinLab wspierane jest przez własny Doświadczalny Zakład Badań Kosmetyków, w którym profesjonaliści z zakresu kosmetologii i medycyny przeprowadzają zaawansowane badania in-vivo dla produktów (w tym też produktów profesjonalnych dedykowanych do medycyny estetycznej).

Nadzór merytoryczny doświadczonego i wyszkolonego personelu, najnowsze techniki, innowacyjne metody, światowej klasy aparaturowa pomiarowa, własne Gabinety Aplikacyjne, Dermatologiczne i Kosmetyczne oraz praca zgodnie z zasadami ISO 17025, Dobrej Praktyki Badań Klinicznych (ICH GCP), procedurami wewnętrznymi oraz z wymogami stawianymi przez Rozporządzenie Kosmetyczne Nr 1223/2009, Ustawę o kosmetykach z dnia 4 października 2018 r. i Dyrektywą Komisji 95/45/WE, zapewniają rzetelność wyników badań.

Laboratorium SkinLab jest wiarygodnym partnerem. Gwarantujemy wysoką jakość naszych usług, terminowość oraz poufność wykonywanych badań i wyników.

Nasze badania potwierdzają: jakość, skuteczność i bezpieczeństwo produktów.

Oferujemy fachowe konsultacje z zakresu badań, przepisów prawa i całej drogi wdrażania produktów na rynek UE.